Emma-candids

Fotky Emmy z Oxfordu!

8. listopadu 2011 v 14:01 | Watsonfan
V sobotu, 5. listopadu, byla Emma zastižena na Oxfordu. V tento den se na univerzitě konalo setkání oxfordských studentů s hercem Johnnym Deppem po promítání jeho nového filmu The Rum Diary, takže se dá předpokládat, že byly tyto fotky pořízeny právě ve chvíli, kdy šla Emma, spolu s ostatními na onu akci.


Nová promo still z 1.části Relikvií Smrti!

1. listopadu 2011 v 6:14 | Watsonfan


Objevila se nová promo stills Ronem (Rupert Grint) a Hermionou (Emma Watson) z 1.části Relikvií Smrti.Stillska je ze svatby Billa (Ronův bratr), která se konala na začátku 1.části.Emma se známým v Oxfordu!

31. října 2011 v 17:28 | Watsonfan
V poslední době se objevují spíše potterovské novinky, ale dnes tu máme konečně taky něco přímo a pouze o Em! Jedna šťastná fanynka se vydala na výlet do Oxfordu, kdy před cestou na svém facebooku vtipkovala o tom, že tam potká Emmu. No, jak se ukázalo, její sen se opravdu a zcela náhodou vyplnil! Emmu Watson, která se procházela s kamarádem po Oxfordské Broad Street, se jí dokonce podařilo i vyfotit (sice zezadu, ale je to Em!). V popisu onoho "setkání" fanynka uvádí, že šli Emma a její známý do obchodu Cath Kidston, kam je následovali i ostatní fanoušci.


Nová fotka Emmy z Oxfordské univerzity!

21. října 2011 v 11:21 | Watsonfan
Objevila se nová fotka Emmy z jejího studia na univerzitě v Oxfordu.Fotka bohužel neí moc kvalitní, ale lepší než nic :) Zdroj najdete na fotce :)

Emma v restauraci - nová fotka

17. října 2011 v 6:48 | Watsonfan
Emma byla před pár dny zastižena v restauraci Quod na Oxfordu. Níže si můžete prohlédnout fotku kterou nafotila jedna z fanynek Emmy.Fotka bohužel není moc kalitní, ale alespoň něco :)

imagebam.com

Nová fotka Emmy z Oxfordu

9. října 2011 v 15:23 | Watsonfan
Po internetu kolují zprávy o tom, jak lidé (kamarádi jejich kamarádů apod.) potkali Em na Oxfordu, kde momentálně začala třetí rok svého vysokočkoleského studia (v zahraničí, z hlediska Brownu). Díky jednomu kolem jdoucímu šťastlivci si v galerii můžete prohlédnout jednu její fotku z univerzity.3 nové fotky Emmy z afterparty z premiéry 2.části Relikvií Smrti!

21. září 2011 v 14:52 | Watsonfan

Emma s Johnnym v New Yorku

10. září 2011 v 13:36 | Watsonfan

Dnes,9.září byla Emma zastižena paparazzi v New Yorku spolu s jejím přítelem Johnnym Simmonsem na obědě v Manhattanu.

Emma s přáteli v Londýně

8. září 2011 v 17:45 | Watsonfan
Na webu se objevily nové candids s Emmou, které byly pořízeny dnes v Londýně, kde si Emma vyšla s přáteli na snídani. Paparazzi byla zastižena i při své cestě ze setkání zpět domů a později ji vyfotili při odjezdu na letiště Heathrow.Fotky Emmy z příjezdu a odjezdu z GQ Men of the Year Awards!

8. září 2011 v 17:06 | Mr.Watson
Objevily se nové HQ fotky Emmy z příjezdu a odjezdu na GQ Men of the Year Awards,akce se konala v Londýně.


 
 

Reklama